O nas

Ewarzywko.pl - ekologiczne warzywa i owoce

Tylko świeże i naturalne produkty

eWARZYWKO skupia się na wyselekcjonowaniu dla Was najlepszej żywności ekologicznej, wolnej od pestycydów, azotanów i nawozów. Nasze produkty, starannie wybrane mają dużo więcej minerałów, witamin oraz antyoksydantów, od tych kupowanych w sieciach handlowych, czy na targach z warzywami i owocami rosnącymi przy drogach. Warzywa i owoce odbierane są od producentów i dostawców w dniu wysyłki do naszych klientów.
Co Zdrowie jest tylko jedno, zawalcz o nie!

 

Ewarzywko.pl - ekologiczne warzywa i owoce  Ewarzywko.pl - ekologiczne warzywa i owoce  Ewarzywko.pl - ekologiczne warzywa i owoce
 

Lokalne produkty od lokalnych producentów

Mamy pewność co do jakości warzyw i owoców, bo kupuje je bezpośrednio u wytwórcy. Oczywiście bardzo ważna jest cena i wygląd ale dla nas równie istotne jest lokalne pochodzenie produktów. Liczy się smak i wartości odżywcze. Różnorodnie, świeżo i naturalnie, po prostu wiesz co jesz. Coraz większa świadomość ekologiczna bardzo nas cieszy. Współpracując z lokalnymi producentami  eWARZYWKO wspiera konkretnych ludzi, dla których rolnictwo to pasja.

 

Ekologiczna żywność - warzywa i owoce
 

Stawiamy na ekologie

Środowisko naturalne jest niezwykle ważne, stanowi nasze otoczenie, dlatego eWARZYWKO na każdym etapie przygotowania i dystrybucji żywności, o tym pamięta. Korzystamy z opakowań proekologicznych, nadających się do przetworzenia oraz ponownego wykorzystania, nie zapominając o wysokiej jakości i estetyce, aby spełnić Wasze oczekiwania.


Bio warzywa i owoce

Dbamy o Twój czas

Czy można wycenić czas, który poświęcasz na poszukiwanie w sklepach zdrowego, pełnowartościowego jedzenia? A i tak nigdy nie wiesz czy to był dobry wybór! Masz poczucie, że czas przecieka Ci przez palce? Nie marnuj go na korki, kolejki i błądzenie od jednego do drugiego sklepu. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty, które dostarczymy szybko, tak abyś Ty mógł realizować obowiązki i spędzić chwile z najbliższymi.

Zapomniane smaki

eWARZYWKO to smaki dzieciństwa i wakacji u babci. Zapraszamy Was do kulinarnej podróży z pachnącymi produktami, które są receptą na smaczne i zdrowe posiłki. Wszystkie nasze produkty to zaskakująco pyszna i schlebiająca polskim gustom uczta.
 

NEWSLETTER

Pyszne przepisy na zdrowe potrawy. Sezonowe produkty. Specjalne okazje.

Używamy cookies - więcej